החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » פליימוביל יהודי

פליימוביל יהודי

כל מה שחשוב לדעת לגבי משחק פליימוביל יהודי

ישנם מספר דברים שצריך להבין בנוגע לתחום של משחקים ביהדות ולמה בכלל צריך פליימוביל יהודי. משחקים יכולים לתרום רבות לפיתוח נפש הילד מבחינה רוחנית. משחקים וצעצועים יכולים להביא לליכוד חברתי ולתרום לבניית הקשר המשפחתי מתוך זמן של תחרות, הנאה ופיתוח הערכה וחיבה זה לזה. במהלך משחקי פליימוביל יהודי ניתן לעבוד על תקשורת חיובית, דרכי התמודדות עם משבר ומתח וחוויה של רווחה רוחנית.

ערכים ואמונות במשחק

על משחקים בנושא יהדות לבטא את הערכים והאמונות שאנו רוצים שהילדים יספגו במהלך המשחק. המשחקים יכולים אף לעודד את המחויבות של ילד לרעהו ולעזור בפיתוח של חוש האחריות כלפי האחר. יש לבחור משחקי יהדות בהם ניתן לפתח את כישורי החיים שאנו מעוניינים בהם.

החלוקה לגילאים

את המגוון של משחקים בנושא יהדות ניתן לחלק בהתאם לגיל המיועד של כל משחק. משחקים לשנה הראשונה יהיו בדרך כלל, אוניברסיטה ומשטח פעילות מגודר, הליכון צורה הנדסית, טלפון פעילות, מגדל כוסות, מטוס, מכבי אש, משולש פעילות ועוד. משחקים לשנה השנייה, אוהל כדורים, בימבה ופאזלים לגיל הרך עם מוטיבים יהודיים וחינוכיים כמו עשרת המכות.

פלימוביל

לגילאים מעט גדולים יותר, משחק בנושא יהדות פופולרי במיוחד הוא פליימוביל יהודי. המשחק מפתח את הדמיון בתוך עולם הערכים היהודי ומאפשר שעות של משחק וחוויה. חלקי המשחק עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים ובעלי תקן בטיחותי בינלאומי. ניתן לחבר את האביזרים, חלקים ודמויות מתוך סטים שונים ומגוונים של משחק פליימוביל מבצע. דוגמאות משחק בנושא יהדות בגרסת פפליימוביל הן אימא של שבת, אפיית חלות, ילד וספר תורה, מסיבת חנוכה ועוד. גולת הכותרת היא ערכה כוללת של שולחן שבת ישמחזקת את הקשר של הילד אל השבת מבחינה רגשית וחינוכית והפנמה של חשיבות הזמן משפחתי למילוי המצברים הרוחניים בשבת המלכה.

פליימוביל יהודי מחנות מובילה בבני ברק ובאתר

חנות קינדר טוויס מוכרת בזכות מגוון של משחקי פליימוביל בזול בני ברק. החברה גאה במקצועיות ובשירותיות שלה כלפי הלקוחות בחנות ברחוב הרב לנדא בבני ברק שקונים פליימוביל בזול בני ברק כמו גם לאלו הרוכשים באתר, פליימוביל מבצע מיוחד לקראת החגים או פליימוביל בזול באינטרנט. חנות קינדר קידס מוכרת בנוסף גם ציוד יצירה ואומנות איכותיים לגננות וגני ילדים.

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון