החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » משחקים למתנ"סים

משחקים למתנ"סים

משחק ילדים זה לא משחק ילדים! 

כלומר, הוא כן, אבל זה לא תחום שכדאי להקליל בו את הראש. מלבד העובדה שחשוב להעסיק את הילד, מומלץ גם לגרות ולאתגר אותו באותה הנשימה. משחקי ילדים מפתחים סוגי מיומנות קריטים רבים כמו: יכולות קוגנטיביות מורכבות, שכליות, חושים, להבדיל בין צבעים וצורות, מיומנויות פיזיות, ורבליות, יכולות שקשורות בתקשורת ועוד רבים נוספים… בכדי לחדד את היכולות ההתפתחויות הנ"ל בצורה אופטימלית, מומלץ להתאים את המשחק הנכון לשלב שבו נמצא הילד. 

איך יודעים באיזה שלב נמצא הילד\ה?  

ראשית, מובן ומאליו להתאים את המשחק לפי גילו של הילד, יש הבדל מהותי בין הצרכים של ילד בן חצי שנה לילד בין שנתיים. שנית, לנסות להבין מהי המיומנות שתרצו לחדד אצל הילד (פיזי, שכלי, חברתי, קשור לגן או ללימודים וכו…). מומלץ לשלב במשחקים יחידנים, גם משחקים קבוצתיים, שנועדו לחדד לילדים את היכולת לשתף פעולה ולשחק כחלק מקבוצה. ולבסוף, ניתן להתייעץ עם הגננת\מורה או כל גורם חיצוני נוסף ולשאול לפי דעתה המקצועית, האם יש מיומנות שכדאי לחדד עבור הילד. לאחר כל אלו, תוכלו לרכוש את המשחק המתאים עבורכם. 

משחקים למתנ"סים – כי לכולם מגיע 

במרכזי תרבות נוער וספורט (מתנ"ס), ניתן למצוא מתנ"סים כמעט בכל עיר, וכל אחד מהם זקוק לציוד מגוון, משום שמדובר בטווח גילאים רחב. ציוד למתנ"סים צריך לשלב בתוכו משחקים שמתאימים לילדים, ילדות, נערות, נערים וכל מה שבינהם, בצורה שתועיל את כל המשתתפים. משחקים למתנ"סים יכולים לנוע בין: ציוד למתנ"סים ספורט, כלי אומנות, חומרי יצירה, ציוד ביהס (בכדי שיוכלו לבצע מטלות), לעיתים משחקי חצר, משחקים קבוצתיים ומפתחי חשיבה. כיום ניתן למצוא מקומות רבים שמספקים ציוד כזה או אחר מהרשימה, אך משום שמדובר בכמות נכבדת של ציוד מגוון, כדאי למצוא מקום שמספק את כל משחקים למתנ"סים (או לפחות את רובם) ולקבל הצעת מחיר משתלמת. 

קינדר טויס – עולם שלם של חוויות ומשחקים לילדים 

בואו לחוות את המשחק! חנות צעצועים, בחרו את המשחק שלכם לפי:קטגוריות, גיל, מגדר, מיומנות ומותג. אנו מזמינים אתכם להסתכל באתר שלנו, במה שאנו מציעים ולמידע נוסף השאירו את הפרטים שלכם מטה, או שפשוט חייגו! 074-771-41-65, מצפים לשמוע מכם.

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון