החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » תחפושות לפורים

תחפושות לפורים

על רכישת תחפושות לפורים

התארגנות על תחפושות לפורים תמיד הייתה כאב ראש. נדמה שאין חג שמעורר יותר רגשות סותרים בקרב ילדים כמו פורים. יש כמובן את אלו שזה החג האהוב ביותר עליהם והם יודעים בדיוק למה הם רוצים להתחפש כבר חודשים מראש ואחרים שרק מחכים בחשש שיעבור החג. עבור אלו עצם החיפוש וההחלטה על תחפושות יכולה להיות מתישה הן עבור הילד והן עבור ההורים.

התפתחות מנהג התחפושות

מנהגי חג הפורים הכוללים תחפושות לפורים התפתחו לאורך השנים. השורשים של תופעת התחפושות מגיעה אחורה ,בהיסטוריה האנושית עד לטקסים מקודשים בחברות פרימיטיביות. בכל העולם התפתחו בצורה זו או אחרת, חגים וטקסים בהם היה נהוג להחליף זהויות ולעטות מסכות. בימי הביניים התחפושות בקרב הקהילות היהודיות, הושפעו רבות מהסביבה הנוצרית ומתרבות המסכות והקרנבלים של אירופה. כיום תחפושות רבות שואבות מוטיבים קפיטליסטים ואימוץ, של דמויות מעולם התעסוקה העכשווי.

תחפושות מסורתיות

בקרב קהילות חרדיות ודתיות, עדיין ניתן לראות תחפושות לפורים של דמויות היסטוריות ממגילת אסתר, לצד דמויות רבניות מובילות. גם כאן תחפושות יכולות להיות דרך לילד או לילדה להגשים פנטזיות ולבטא שאיפות, באופן מקובל מבחינה חברתית. אם בעבר היה צורך בעבודה קשה וארוכה, לשם הכנה בבית של תחפושת הרי שכיום ניתן למצוא בחנויות וברשת, כמו כאן באתר של קינדר טויס, מגוון גדול של אפשרויות לרכישה בזול של תחפושות מוכנות.

תחפושות לפורים בחלוקה מגדרית

בציבור החילוני ניתן לראות מגוון גדול של תחפושות לפורים במקרים רבים, בהתאם לחלוקה מגדרית. במקרים רבים, בנים יעדיפו תחפושות שמאפשרות, ביטוי של תוקפנות או שמשדרות כוח, כגון גיבורי על מהקומיקס וכדומה. בנות רבות מעדיפות תחפושות שמבטאות, משאלה להיות נסיכה או מלכה ליום אחד. מגוון גדול של התחפושות הן כאלה, שמבטאות זוהר ויופי חיצוני. הילדים כמו כולנו, מושפעים מהתרבות ומסרטי דיסני כמובן ויש אימוץ גדול, של מוטיבים תרבותיים אלו בתחפושות השונות.

הזמנת תחפושת אונליין

חשוב להיות ביקורתיים בהקשרים אלו, של חלוקה מגדרית שהיא חברתית בבסיסה, אך גם לאפשר לכל ילד או ילדה, לציין את החג עם תחפושות לפורים שמתאימות להם, גם אם לכם כהורים קצת קשה עם זה. דפדפו כאן באתר של קינדר טויס במגוון האפשרויות שלנו לתחפושות זולה לפורים הבא והזמינו מבעוד מועד, על מנת שתהיו מוכנים מראש. ניתן להתייעץ מראש עם יועץ קניות של החנות, לגבי האפשרויות השונות המוצגות באתר.

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון