החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » משחקי תינוקות

משחקי תינוקות

על משחקי תינוקות וחנות צעצועים בבני ברק

משחקי תינוקות הן מהמוצרים המבוקשים ביותר בקרב נותני מתנות לאחר לידה ובשמחות משפחתית. את המגוון הגדול של משחקים בנושא יהדות ניתן לחלק בהתאם לגיל המיועד של כל משחק. משחקי תינוקות לשנה הראשונה יהיו בדרך כלל, אוניברסיטה ומשטח פעילות מגודר, טלפון פעילות, מגדל כוסות, מטוס, מכבי אש, משולש פעילות, הליכון צורה הנדסית ועוד. עבור משחקי תינוקות לשנה השנייה ניתן למצוא, בין היתר, אוהל כדורים, בימבה, אוהל טירה קסומה ופאזלים לגיל הרך עם מוטיבים יהודיים וחינוכיים כמו עשרת המכות.

משחקים יהודיים

ישנם מספר דברים שצריך להבין על חנות צעצועים בני ברק ובכלל על התחום של משחקים יהודיים. משחקים יכולים לתרום רבות לפיתוח נפש הילד מבחינה רוחנית. משחקים וצעצועים יכולים להביא לליכוד חברתי ולתרום לבניית הקשר המשפחתי מתוך זמן של תחרות, הנאה ופיתוח הערכה וחיבה זה לזה. במהלך משחקים קבוצתיים ניתן לעבוד על תקשורת חיובית, דרכי התמודדות עם הפסדים, משבר ומתח, כמו גם על חוויה של רווחה רוחנית. חנות צעצועים בבני ברק יודעת למכור רק את הצעצועים והמשחקים המתאימים לערכים היהודיים של הילדים.

על ערכים ואמונות

על משחקים בנושא יהדות לבטא את הערכים והאמונות שאנו רוצים שהילדים יספגו במהלך המשחק. המשחקים יכולים אף לעודד את המחויבות של ילד לרעהו ולעזור בפיתוח של חוש האחריות כלפי האחר. יש לבחור משחקי יהדות בהם ניתן לפתח את כישורי החיים שאנו מעוניינים בהם.

על הפלימוביל היהודי

לגילאים מעט גדולים יותר, משחק בנושא יהדות פופולרי במיוחד הוא הפליימוביל היהודי. המשחק מפתח את הדמיון בתוך עולם הערכים היהודי ומאפשר שעות של משחק וחוויה. חלקי המשחק עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים וניתן לחבר את האביזרים, חלקים ודמויות מתוך סטים שונים ומגוונים. דוגמאות משחק בנושא יהדות בגרסת פפליימוביל הן אימא של שבת, אפיית חלות, ילד וספר תורה, מסיבת חנוכה ועוד.

חנות צעצועים בני ברק מקצועית, איכותית וזולה

חנות צעצועים לתינוקות קינדר טוויס מוכרת בזכות המגוון הגדול של משחקים המותאמים לגילאים השונים. החברה גאה במקצועיות ובשירותיות שלה כלפי הלקוחות בחנות הצעצועים ברחוב הרב לנדאו בבני ברק כמו לאלו שרוכשים צעצועים לתינוקות באתר האינטרנט. חנות קינדר קידס מוכרת בנוסף גם ציוד יצירה ואומנות איכותיים עבור גננות וגני ילדים.

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון