החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » משחקים לרווחה

משחקים לרווחה

יש לנו אחריות לגידול הילדים 

במדינה דמוקרטית ומתפתחת כמו שלנו, יש גופים רבים שנועדו לשמור ולהגן על זכויות הילד. בין אם מדובר בחוק חינוך חובה, סבסוד מסגרות חינוכיות עבור אוכלוסיות מוחלשות, רווחה וכד… לילדים בתחילת דרכם, חשוב מאוד לקבל את הכלים הנדרשים ולהיות בסביבה המתאימה בכדי להתפתח. לכן אם המדינה מזהה סימנים שהילד מוחזק בתנאים שלא מאפשרים לו לקבל: הגנה, ביטחון ושזכויותיו הבסיסיות אינן ניתנות לו במקום הנוכחי, המדינה תופסת פיקוד ופונה למשרד הרווחה והביטחון החברתי, בכדי לוודא כי מעניקים לו את כל אלו ומבצעים התאמה בין הילד\נער לבין המסגרת המתאימה. 

המשמעות של ציוד לרווחה  

ברגע שילד מגיע לאחזקתה של הרווחה, היא אחראית על שלומו ועל ההתפתחות התקינה של אותו הילד (או ילדה). ולכן יש חשיבות רבה לאנשי הצוות (אנשי המקצוע), לתוכניות והמסגרות שמוצעות לילד, אך גם לא פחות חשובה המשמעות של ציוד לרווחה. מדוע יש חשיבות רבה ציוד לרווחה? משום שהרווחה אחראית על קשת רחבה של ילדים\נערים בגילאים שונים, בעלי תחומי עניין שונים, שלבי התפתחות אחרים, יכולות אחרות וחשוב שיהיה את כל ציוד לרווחה המתאים, החל מציוד לימודי, משחקים לשעות הפנאי לצורך שעשוע, משחקים שמתאימים למרובי משתתפים, יחידים וכל מה שבינהם. 

משחקים לרווחה – חשוב לדעת  

משחקים הם חלק בלתי נפרד מהתפתחות התקינה של ילדים בכל גיל. משחקים נועדו לפתח יכולות חברתיות, קוגנטיביות (שכליות), פיזיות, אומנותיות ורבים נוספים… משום שיש צורך משחקים לרווחה מגוונים בכדי שיתאימו לצרכים של כל הילדים, כדאי לנסות למצוא חברה שמציעה מגוון רחב של משחקים, שאחראים לסוגים שונים של פיתוח מיומנויות. בנוסף, תוכלו לנסות ולקבל הצעת מחיר על כמות ובכך לקבל מחיר משתלם. משחקים לרווחה איכותיים, שמשום שלכל ילד, אבל באמת לכל ילד, מגיע הטוב ביותר. 

קינדר טויס – עולם שלם של חוויות ומשחקים לילדים 

מחפשים ציוד או משחקים לילדים או נוער? בואו לחוות את המשחק! חנות צעצועים, בחרו את המשחק שלכם לפי:, קטגוריות, מיומנות, מותג, גיל ואו מגדר. אנו מזמינים אתכם לעיין בשאר האתר שלנו, להסתכל על המוצרים שאנו מציעים. לכל שאלה, השאירו את הפרטים שלכם מטה, או שפשוט תדברו איתנו! 074-771-41-65, מחכים לשמוע מכם.

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון