החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

משלוח מהיר חינם מעל 299 ₪ פרט למוצרי ריהוט

בלוג

דף הבית » איך לבחור את התיק הנכון לילד שלך?

איך לבחור את התיק הנכון לילד שלך?

אתם רוצים שהוא יהיה טוב לגב, גדול מספיק להכיל את הספרים והציוד ושגם המחיר יהיה נוח. והילדים? להם חשובים דברים אחרים לגמרי המותג הצבע וכדו.., ולכולם ברור שהם המחליטים. ילדים  שעולים בשנה הבאה לכיתה א'

נכון, אתם אלו שקונים אותו. ונכון, חשוב שהוא יהיה בריא לגב, קל עד כמה שניתן ועם הרבה מקום. אבל הרי מה שבאמת חשוב (ובואו נודה על האמת, גם בסוף קובע) בבחירת ילקוט חדש הוא הילד, שצריך לאהוב אותו ולהרגיש איתו נוח.

כיוון שילדים בוחרים קודם כל לפי מראה העין, ניתן  לאפשר להם קצת יותר פתיחות בעניין וביקשו מכל אחד לבחור שלושה תיקים ולהסביר מדוע זו הייתה בחירתם. בנוסף,תשאלו  את  הילד  (בעזרת ההורים, כמובן) על שאלון קצר לגבי הנוחות של התיק (על הגב, בהליכה ובהכנסת והוצאת ציוד). בסופה של הבדיקה תנו לילד להחליט  מהו התיק שהוא הכי אהב. ובכל זאת, ההורים הם אלו שבסופו של דבר מוציאים את כרטיס האשראי, ולכן ביקשנו גם מהם להתייחס לתיקים השונים ולציין את רמת שביעות הרצון שלהם מהילקוט בהתייחס למחיר (בעיקר בהתחשב בעובדה שהפערים בין התיקים השונים עמדו על מאות אחוזים).

 

מה שמאוד חשוב בבחירת התיק :

ילקוט עם גב מרופד, כדי שלילד יהיה נוח לשאת אותו על גבו. הכתפיות מרופדות ורכות, על מנת שימנעו חיכוך באזור הכתפיים. מצוייד ברשתות אוורור בגב למניעת הזעה. תחתית קשיחה מקובעת ב-90 מעלות למערכת הגב, כך שהמשקל לא ימשוך את התיק כלפי מטה. מצוייד במחזירי אור בקדמת התיק וברצועות הכתפיים".

נוחות? "תיק נוח. לא הייתה  עגלה אז אפשר לקחת אותו רק על הגב. הבד שלו היה בסדר ולא הייתה לי בעיה לפתוח ולסגור אתו".

מקום? "שיהיה  מספיק מקום לארוחה ולבקבוק מים, אבל אם מכניסים גם קלמר אז זה צפוף מדי".

שיהיו איכותיים יותר. אבל כשעושים חשבון שמדובר בתיק שאמור לשמש לשנתיים ואפילו שלוש, אז אני ממולץ על  משהו איכותי יותר

השאירו תגובה

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות שלך ריקהמשך בקניות
   חישוב משלוח
   החל את הקופון